Aranżacje,  Dywany

Jesień w DWM

Dywan FREE botanik blue na tle pięknych jesiennych liści
Wietrzne poranki, liście spadające z drzew i zmienna pogoda - te wszystkie znaki prowadzą do jednego wniosku - jesień już się zaczęła. Jednak nie dajmy się ponieść posępnej atmosferze i sprawdźmy jak zaaranżować swój dom w jesienny czas.

Żółta lub pomarańczowa, mała i duża w najróżniejszych kształtach – dynie dekoracyjne zawitały do naszych sklepów. Idealne na sezon jesienny dodadzą klimatu i urozmaicą wasze parapety biurka lub stoły kuchenne.

Jesień to nie tylko szarość

W aranżacji wnętrza warto pamiętać o tym że świat nie kończy się na szarościach. W jesienny czas warto wprowadzić do swojego wnętrza kolory pomarańczy, czerwieni, żółtego oraz brązu.

Dywany na jesień

Jesienny czas często kojarzy nam się z zimnymi porankami oraz szarą pogodą, toteż dywan który położymy do salonu, sypialni czy też kuchni powinien charakteryzować się przede wszystkim wysokim włosiem oraz gęstością runa - to one w największym stopniu zapewniają ciepło oraz komfort podczas wstawiania z łóżka, codziennymi obowiązkami czy zabawą z dziećmi. Jeżeli chodzi o izolowanie od ciepła to najwyższym poziomem komfortu charakteryzują się dywany wełniane m.in. dywan z dywilanu Latica krem. Dywan z runem o wysokości 8 mm i jedną z najwyższych gęstości runa na rynku (ponad 800 tysięcy punktów/m2). Specyfikacja tego dywanu wraz z wyszukanym klasyczno-roślinnym wzorem tworzą produkt dzięki któremu każdy poranek, posiłek w salonie a także wieczór przy ulubionym serialu stanie się niezapomnianą chwilą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.