Filtruj według

rozmiar dywanu

rozmiar dywanu

Kolor dywanu

Kolor dywanu

Skład

Skład

Wzór

Wzór

Grubość

Grubość

Kolekcja

Kolekcja

Gęstość

Gęstość

Materiał

Aktywne filtry

Dywany syntetyczne z różnych materiałów

Dywany syntetyczne są produkowane z różnorodnych sztucznych materiałów, takich jak polipropylen, poliester czy nylon. Są wyjątkowo trwałe i łatwe w utrzymaniu. Sprawdź naszą bogatą kolekcję dywanów syntetycznych.

Naturalne materiały - dywany wełniane

Dywany wełniane są cenione ze względu na swoją naturalną wytrzymałość i ciepło. Wykonane z najwyższej jakości wełny, stanowią elegancki dodatek do każdego wnętrza. Odkryj nasze piękne dywany wełniane.

Lekki i miękki materiał - dywany bawełniane

Dywany bawełniane są znane z lekkości, miękkości i łatwej pielęgnacji. Doskonale nadają się do pomieszczeń o umiarkowanym użytkowaniu. Zobacz naszą różnorodną ofertę dywanów bawełnianych.

Trwałość i łatwa pielęgnacja - materiał akrylowy

Dywany akrylowe są podobne do wełnianych, ale wykonane z syntetycznego materiału. Są trwałe, łatwe w pielęgnacji i nadają się do użytku w różnych warunkach. Odkryj nasze praktyczne dywany akrylowe.

Dywany z wiskozy dla elegancji i miękkości

Dywany z wiskozy to produkty charakteryzujące się elegancją i niezwykłą miękkością. Dodają one niepowtarzalnego uroku każdemu pomieszczeniu. Znajdź swój wymarzony dywan z naszej kolekcji dywanów z wiskozy.