Filtruj według

Kolor

Kolor

Ilość torów

Ilość torów

karnisze szynowe

Aktywne filtry

SZYNY SUFITOWE DWM

Szyny sufitowe to bardzo uniwersalny i łatwy sposób na zasłonięcie okien. Wykonane z materiału PCV są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne lub wyginanie. Montuje się je do sufitu na kołki. Idealnie spiszą się w kuchni lub łazience, szczególnie w miejscach w których odległość między sufitem a wnęką okienną jest za mała na montaż tradycyjnego karnisza.

JAK WYBRAĆ KARNISZ?

Podczas poszukiwań karnisza warto zwrócić uwagę na kilka aspektów, które z pewnością pomogą wybrać ten najbardziej odpowiedni do naszego pomieszczenia. 

  • długość - jest to jedna z podstawowych cech karniszy. W naszej ofercie znajdziesz karnisze do 500cm długości, co oczywiście nie oznacza że nie możesz zamontować dłuższego karnisza - łączniki i łuki przelotowe umożliwiają rozbudowę karnisza.
  • ilość torów - w zależności od własnych preferencji posiadamy szyny 1-torowe, 2-torowe oraz 3-torowe. Wybór ilości torów zależy od ilości tkanin wieszanych w pomieszczeniu. Jedna prosta firanka lub zasłona może ładnie ozdobić pomieszczenie, ale warto zawsze pomyśleć na przyszłość o ewentualnej zmianie wystroju i powieszenia jednego i drugiego.
  • miejsce montażu - nasze produkty możesz zamontować wedle uznania na suficie.
  • materiał wykonania - karnisze wykonane są z PCV, w kolorze białym lub czarnym.

JAK ZMIERZYĆ OKNO DO KARNISZA?

Pomiar powinien zostać rozpoczęty od zmierzenia wnęki okiennej. Standardowo do szerokości wnęki okiennej powinniśmy dodać 20-30cm chociaż dobrym pomysłem może być montaż od ściany do ściany.

AKCESORIA

Do każdego karnisza dołączany jest zestaw akcesoriów w które wchodzą

  • szyna
  • komplet żabek z rolką (10 żabek na metr rury)
  • komplet zatyczek
  • kołki montażowe

Nie są to oczywiście wszystkie dostępne akcesoria, karnisz można rozbudować łuki przelotowe i zakończeniowe, agrafki, blokady.

FORMA WYSYŁKI KARNISZY

Nasze karnisze wysyłamy do 250cm długości w całości w przypadku standardowego kuriera, natomiast jest możliwość zakupu karnisza o długości 350cm w całości przy wyborze kuriera gabarytowego lub odbioru z jednego z naszych sklepów. W przypadku zakupu dłuższego karnisza zostaje on przecięty na pół i przygotowany do montażu z połączeniem dwóch szyn.