DYWAN-Fargotex-Tere-light-gray-1
search
  • DYWAN-Fargotex-Tere-light-gray-1
  • DYWAN-Fargotex-Tere-light-gray-2
  • DYWAN-Fargotex-Tere-light-gray-3
  • DYWAN-Fargotex-Tere-light-gray-4

Dywan Tere light gray

1 999,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 7 dni
DYWAN Fargotex Tere light gray
rozmiar dywanu
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy i zwrotów

Carpet Decor - Handmade Collection to ekskluzywna kolekcja ręcznie wykonanych dywanów, która powstała z myślą o ludziach ceniących oryginalne wzornictwo i wysoką klasę materiałów.

Dywany z tej kolekcji tworzone są ręcznie w Indiach, dzięki czemu posiadają niepowtarzalny charakter. Wyróżniają się najwyższą jakością, uzyskaną dzięki zastosowaniu wysokogatunkowej wełny z Nowej Zelandii oraz Nepalu, a także włókien wiskozy, wiskozy bambusowej i bawełny.

To idealna propozycja dla tych, którzy szukają niebanalnych rozwiązań we wnętrzach. To uzupełnienie nowoczesnych, minimalistycznych apartamentów, jak i  naturalnych, skandynawskich przestrzeni.

CZYSZCZENIE DYWANU WISKOZOWEGO

1. Dozwolone tylko profesjonalne czyszczenie dywanu.

PIELĘGNACJA DYWANU WISKOZOWEGO

1. Odkurzać ssawką bez szczotki, wykonując ruchy w stronę ułożenia włosa.

2. Włókna wiskozy są naturalnie połyskliwe i gładkie w dotyku, dlatego moc ssania podczas odkurzania nie powinna być zbyt duża, aby nie powodować nadmiernego wyślizgiwania się włosia z runa.

3. Naturalną cechą dywanów wiskozowych jest tzw. pilingowanie się, czyli wychodzenie włókien wiskozy z okrywy runa. Proces pilingowania może być szczególnie nasilony w dywanach strzyżonych oraz w dywanach ze strzyżonymi wzorami, gdzie wysokość runa jest różna.Jest to naturalny proces i może trwać do pół roku, nie jest on podstawą do reklamacji. Część z włókien może wychodzić do połowy. Takie włókna należy przycinać nożyczkami.

4. Włókno wiskozowe źle reaguje na wodę oraz płyny. Rozlane płyny należy natychmiast odsączyć ręcznikiem papierowym lub tkaniną dobrze absorbującą wilgoć. Następnie podnieść włosie palcami, wyprostować i ułożyć zgodnie z kierunkiem ułożenia reszty suchego włosia dywanu. Włókno wiskozowe niewyprostowane i nie ułożone w odpowiedni sposób wysychając zostanie w starej pozycji. Runo w miejscu rozlania/plamy, po czyszczeniu wodą i osuszeniu może zmienić swoją sprężystość i inaczej odbijać światło. Stąd miejsce po wyczyszczonej wodą plamie może odbiegać wyglądem od reszty dywanu. Jest to naturalna właściwość produktów z wiskozy. Dlatego dozwolone jest tylko i wyłącznie profesjonalne czyszczenie dywanu w punktach z doświadczeniem w praniu dywanów z wiskozy najczęściej metodą na sucho.

5. W przypadku zamoknięcia dywan suszyć na płasko w dobrze wentylowanym pomieszczeniu lub na zewnątrz podczas sprzyjających warunków atmosferycznych.

6. W celu uniknięcia zagnieceń runa należy okresowo przesuwać meble.

7. Nie należy stosować środków chemicznych ani wybielaczy.

8. Ekspozycja dywanu na światło słoneczne może powodować blaknięcie dywanu. Należy unikać bezpośredniej ekspozycji na mocne światło słoneczne.

DYWAN-Fargotex-Tere-light-gray-160x230
5 Przedmioty

Opis

Skład
100% wiskoza
Grubość
11mm
Kolor dywanu
szary
Kolekcja
Handmade
Waga
3500g/m2
Wzór
gładki
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.